Horoskoop

JÄÄR
Täna on sinu jaoks soodne päev koostöö arendamiseks või laenu küsimiseks. Jätad endast usaldusväärse ja igati meeldiva inimese mulje.
SÕNN
Täna võib sul tekkida raskusi lõõgastumisega. Püüad olla korralik ja kohusetundlik, kuid peaksid siiski püüdma ka meelelahutuseks aega leida.
KAKSIKUD
Otsid täna tavalisest rohkem mugavusi ning püüad ka oma toidus leida erilisi ja uusi maitseid. Sind inspireerib nüüd eelkõige see, mis on ilus.
VÄHK
Tunned täna vajadust üksi olla. Oled tavalisest kergemini ärrituv ja meelsamini väldiksid igasugust suhtlemist. Hea päev kodus koristamiseks.
LÕVI
Täna võib sulle meenuda keegi või miski minevikust, kuid nüüd võid sa näha asju teisiti, kui need tegelikult olid. Leia keegi, kes aitaks sul asju õigesti näha.
NEITSI
Oled veidi umbusklik ja see võib tekitada probleeme sinu ja su sõprade vahel. Püüa adekvaatsemalt hinnata, keda võid usaldada ja keda mitte.
KAALUD
Tunnetad täna lähedaste meeleolusid paremini kui tavaliselt. Oled kaastundlik ja püüad teiste jaoks midagi ära teha. Hea päev läbirääkimisteks.
SKORPION
Oled oma ettevõtmistes kirglik ja püüad kõikide tegemistega võimalikult kiiresti ühele poole saada. Tõenäoliselt see sul ka õnnestub.
AMBUR
Oled täna veidi hajevil. Sind vaevavad kõhklused, kas sa talitad ikka õigesti. Samas tunned huvi kõikvõimalike müstiliste ja salapäraste asjade vastu.
KALJUKITS
Võimalik, et sul on täna huvi sinust vanemate partnerite vastu, kellel on juba selgesti väljakujunenud maailmavaade ja filosoofia.
VEEVALAJA
Sinu kaaslased võivad täna uskumatult vastutulelikeks osutuda. Saad meeldiva üllatuse osaliseks ja tunned teatavat kergendust.
KALAD
Võimalik, et hakkad täna huvi tundma mõne sinu jaoks uue tegevusala vastu. Püüad leida enda jaoks midagi kontrastset ja uut. Kõik senine hakkab sind tüütama.

 

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 219 korda, sh täna 1)