Horoskoop

JÄÄR
Esmatähtsad on täna sinu jaoks perekond, kodused tööd ja kohustused oma lähedaste ees. Võimalik, et sinu poole pöördutakse abipalvega.
SÕNN
Oled täna vastuvõtlik ja võimendunud intuitsiooniga, kuid emotsionaalselt ebastabiilne. Püüa leida rahu filosoofiast või kaunist kunstist.
KAKSIKUD
Võimalik kokkupuude inimesega, kes näeb su ebasiirad kavatsused läbi. Mõistad eneselegi ootamatult mõnd oma puudust ja püüad end parandada.
VÄHK
Võimalik, et oled täna õnnetu kellegi reetliku käitumise pärast. Samas, kui leiad endale usaldusväärsed partnerid, võib koostöö vägagi hästi sujuda.
LÕVI
Äritegevuses on sul täna õnne. Kuid otstarbekas ei ole alustada uusi ettevõtmisi, asuda uuele töökohale. Oled heas tujus ja kiire mõtlemisega.
NEITSI
Tunned täna eriti tugevat vajadust hea ja huvitava toidu ning kõikvõimaliku luksuse järele. Sinu meelestatus on liigagi materialistlik.
KAALUD
Tunned end täna veidi ebakindlalt, kuna arvad, et sinu teadmised pole piisavad. Usalda oma intuitsiooni, nii saavutad parimad tulemused.
SKORPION
Igatsed romantikat ja armastust. Tõenäoliselt läheb sul selles küsimuses hästi ja leiad endale sobiva kaaslase. Vähemalt selleks kevadeks.
AMBUR
Täna aktiviseeruvad sinu tunded, mida oled alati varjata püüdnud. Tunnista endale oma soove, võib-olla vabaned nii ühest stressi tekitavast tegurist.
KALJUKITS
Mõtle enne tegutsemist oma käitumine hoolikalt läbi ning püüa oma mõtteid selgelt ja loogiliselt väljendada. Ettevaatust terariistadega!
VEEVALAJA
Täna valitsevad eelkõige töised meeleolud. Rutiinne tegevus sujub tõenäoliselt üsna hästi ja eneselegi ootamatult avastad, kui kiiresti kõik laabub.
KALAD
Tunned soovi oma elustiili ja ümbritsevaid tingimusi muuta. Võimalik, et katkevad suhted tuttavatega. Sind tõmbavad riskiga seotud ettevõtmised.

 

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 85 korda, sh täna 1)