Horoskoop

JÄÄR
Täna oleks soovitav madalat profiili hoida ja jälgida, mis ümberringi toimub. Siis saab sulle ka selgeks, kes on selles kirevas seltskonnas sinu vaenlane, kes sõber.
SÕNN
Ebasoodne aeg reisimiseks ja aktiivseks suhtlemiseks. Istud parema meelega kodus mugavas tugitoolis ja süvened heasse raamatusse.
KAKSIKUD
Täna võid sa kergekäeliselt raha kulutada, mis hiljem valusalt kätte maksab. Targem oleks rahakoti rauad pisut rohkem koomal hoida.
VÄHK
Sa ei ole täna eriti koostööaldis. Pigem nokitseksid omaette ja kõige vähem vajad sa veel võhikute nõmedaid nõuandeid.
LÕVI
Sinu enesekriitilisusest kipub nüüd saama pigem takistav kui abistav omadus. Usalda ennast rohkem ja vii oma plaanid uljalt ellu.
NEITSI
Loominguline päev! Sul on täna nii palju mõtteid ja ideid, mistõttu võib juhtuda, et sa tegudeni ei jõuagi. Aga pole viga, homme on ka päev.
KAALUD
Täna tõusevad päevakorda terviseprobleemid. Ole tähelepanelik oma keha märguannete suhtes, vältida tuleks musta maagiat ja posimist.
SKORPION
Oled nüüd võimeline arendama ebatavalisi läbimurdeid. Ootamatud reisid ja uued suhted on sinu meelisteema.
AMBUR
Täna on kõik su soovid ja ihad seotud mugavuse ja luksusega. Sulle kõlbab vaid parim. Igasugune odav kräpp on täielikult välistatud.
KALJUKITS
Ära lase inimestel end ära kasutada. Ei maksa äraootavale seisukohale jääda, on aeg enesekehtestamiseks. Pane end maksma!
VEEVALAJA
Täna aktiviseeruvad sinu esinemisvajadus ja soov olla teiste jaoks imetletud liider. Kui sa seda ei saa, eelistad nurgas mossitada.
KALAD
Tänane päev võib tuua keerulisi suhteid ja egode kokkupõrkeid. Mõne inimese arrogants võib sind lausa marru ajada. Üritad teda korralikult paika panna.

 

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 91 korda, sh täna 1)