Horoskoop

JÄÄR
Aktiviseeruvad sinu keskendumisvõime ja tahtejõud. Soodne aeg oma teadmiste täiendamiseks ja uute plaanide punumiseks.
SÕNN
Pikaajalised ettevalmistused sulle ei istu. Muutud üpris kärsituks ja ebameeldivalt kapriisseks. Seega asu kohe tegutsema.
KAKSIKUD
Pead veel natuke pingutama, et oma lõplik võit kindlustada. Oled seni tubli olnud, ära nüüd ometi vedelaks löö!
VÄHK
Tänased planeediseisud võivad kaasa tuua lühiajalisi, ent ägedaid pingeid ja võimuvõitlust. Kui endale kindlaks jääd, on võit sinu.
LÕVI
Pead oma kulusid-tulusid hoolega jälgima, sest kihk kauneid asju osta on suur, samas võid soetada ebapraktilisi asjakesi, mis lihtsalt kapinurka vedelema jäävad.
NEITSI
Tee täna seda, mida oled juba tükk aega teha tahtnud. Aitab juba teiste pilli järgi tantsimisest! Loomulikult võid end pisut ka hellitada.
KAALUD
Võid kohtuda mõne vana tuttavaga. Meenutate koos ühiselt kogetud meeldivaid ja ka ebameeldivaid hetki. Nostalgiline päev.
SKORPION
Oled olukorras, kus sa lihtsalt ei saa kompromissile minna. Nüüd tuleb sul oma põhimõtetele kindlaks jääda.
AMBUR
Täna võib juhtuda, et hoolikalt tehtud plaan pudeneb laiali ning asjad lähevad hoopis teisiti, kui olid oodanud. Valmistu ümber orienteeruma.
KALJUKITS
Sinu kaua plaanitud reis võib ilmaolude tõttu ära jääda. Seega korralda lohutuseks mõnus kodupidu, kutsu vanad sõbrad kokku.
VEEVALAJA
Oled kodus istumisest tüdinud ja püüad nüüd võimalikult paljudel üritustel osaleda. Sinu pidutsemisjanu on kustutamatu.
KALAD
Täna on hea päev suhtlemiseks. Oled tõeline kuldsuu ja ülimalt meeldivate maneeridega. Inimesed on sinust suisa võlutud.

 

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 111 korda, sh täna 1)