Firma hakkab inimesi arsti juurde sõidutama (15)

Märtsis tegevust alustav väike transpordifirma hakkab saarlastele pakkuma argipäeviti tasulist transporditeenust Tallinna arstide vastuvõttudele jõudmiseks.

Teenust osutatakse eelneval kokkuleppel uksest ukseni ja vajadusel abistatakse inimest ka arsti kabinetti jõudmisel. Seda näiteks juhul, kui on tegu eakamate inimestega, raskelt haigetega või kui inimesel on raske liikuda. Olenevalt päevast ja vastuvõtule minevate reisijate hulgast sõidetakse kas väikese autoga või mikrobussiga.

Eile avaldatud teenusepakkumise kuulutus on väga soojalt vastu võetud. Napi tunni jooksul on teenusepakkuja sõnul, kes enne tegevuse ametlikku alustamist oma nime lehes avaldada ei soovi, olnud juba terve hulk telefonikõnesid inimestelt, kes tahaksid pealinna arstile jõudmiseks end sõidule registreerida. See näitab, et teenuse järele on ilmselge vajadus.

Transpordiettevõtja lubas juba õige pea teenusest avalikult ka lähemalt rääkida. Et end arsti juurde sõiduks registreerida, tuleb helistada telefonil 51 943 540.

 

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 2 088 korda, sh täna 1)