MIS JUHTUS? (5)

Varastati mitmel pool

Kauplustest tabati kaks pisivarast, ühel juhul oli Ahti Lepa sõnul varguse objektiks tubakas, teisel juhul alkohol.

Möödunud nädalal registreeriti üks jalgrattavargus. “Varastati sinist värvi Nishiki, kui kellelgi jääb selline ratas silma, siis palutakse julgesti politseile teada anda,” lisas Lepp. Eiklas varastati nädalavahetusel ühest ettevõttest kütust. Täpne kogus ja varguse täpne aeg on Ahti Lepa sõnul väljaselgitamisel. “Küll on aga kogus nii suur, et tuli alustada kriminaalmenetlust,” lisas Lepp.

Reede õhtul toimus ka reid, mille käigus tabati Ahti Lepa sõnul kuus alkoholi tarbinud alaealist.

Kainenema toimetati nädalavahetusel viis inimest. Nende seas ka üks õrnema soo esindaja ja üks alaealine noormees.

Politsei uurib väidetavat laste peksmist

Kuressaare politseijaoskonnas algatati eelmisel nädalal kolm kriminaalmenetlust seoses laste kaebustega oma vanemate vastu, kes on väidetavalt tekitanud neile tervisekahjustusi.

Kuressaare politseijaoskonna menetluseteenistuse vanem Ahti Lepp ütles, et tõe väljaselgitamiseks on alustatud kriminaalmenetlust karistusseadustiku paragrahvi järgi, mis käsitleb teise inimese tervise kahjustamist.

Lepp tõdes, et sellised kaebused Kuressaare politseijaoskonda väga tihti ei jõua ning nüüd laekus neid üllatuslikult ühe nädala jooksul maakonna erinevatest kohtadest kokku kolm.

Mees peksis naist

Kaks kriminaalmenetlust algatati eelmisel nädalal elukaaslaste vahelise tüli tõttu, mille käigus jõudis 1953. aastal sündinud mees ähvardada oma elukaaslast ja hiljem tekitada talle ka kehavigastusi.

Roolist tabati 1976. aastal sündinud mees, kellel tuvastati nii tugev alkoholijoove, et tuli samuti alustada kriminaalmenetlust.

Väärteomenetlusi algatati eelmisel nädalal kokku 23, neist viis isikute vastu, kes olid enne rooli istumist alkoholi tarvitanud. Tabati seitse kiiruseületajat ja kaks sõiduloata juhti.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 1 454 korda, sh täna 1)