Horoskoop

JÄÄR
Saad täna kõigiga hästi läbi. Käid välja uusi ja ootamatuid ideid. Hea päev aktiivseks suhtlemiseks ja eneseteostuseks.
SÕNN
Täna peaksid olema enese vastu leebem ja jälgima, et sa ennast tööga üle ei koormaks. Puhkus ja vaheldus kuluksid sulle marjaks ära.
KAKSIKUD
Keegi hoiatab sind ohtlikku olukorda sattumise eest. Sinust oleks tark teda kuulda võtta ja end mitte asja ees, teist taga ohtu seada.
VÄHK
Tänane päev on tegutsemiseks, jalad võid seina peale visata homme. Mida rohkem sa täna tehtud jõuad, seda paremini end homme tunned.
LÕVI
Ettevaatust alkoholiga! Joovastava joogipoolise ülemäärane pruukimine paneb sind täna selliseid tempe tegema, et hiljem ei jõua ära kahetseda.
NEITSI
Vaist on sul hea ja kui sa enne tegutsemist natuke oma sisetunnet analüüsid, valid õige tee. Võid ka riski peale minna, kui sisetunne sul seda lubab.
KAALUD
Tänased energiad muudavad sind liialt optimistlikuks ja hoolimatuks. Peaksid siiski ettevaatlikum olema, mitte kõik liialdamised ei pruugi hästi lõppeda.
SKORPION
Kipud täna olema põikpäine ja iseteadlik. Lööd käega isegi heade sõprade soovitustele. See on nüüd küll valesti tehtud…
AMBUR
Tänane päev nõuab sult oskust kompromisse ehk kuldset keskteed leida. Kui liiga jäika oma joont ajad, võid kaotajaks jääda.
KALJUKITS
Usu enesesse ja oma väärtuslikkusse! Kui sa ise end armastada ja austada ei suuda, miks peaksid siis teised seda tegema?
VEEVALAJA
Ilmutad ülimat kangekaelsust ja kaitsed oma vaateid suisa fanaatiliselt. Sinu jäärapäisus provotseerib teisi sulle sama tuliselt vastu vaidlema.
KALAD
Oled närviline ja takerdud kergesti pisiasjadesse, mistõttu ei tule koostööst täna midagi välja. Püüa pingeid maha võtta!

 

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 161 korda, sh täna 1)