Horoskoop

JÄÄR
Ole täna valmis selleks, et pead riskeerima. Usalda konkreetseid teadmisi ja väldi otsuse tegemist emotsioonide pinnalt.
SÕNN
Hea päev oma ideede realiseerimiseks. Õnnejumalanna on täna sinu poolel. Võiksid ka osta loteriipileti, võiduvõimalused on suured.
KAKSIKUD
Kipud täna asju keerulisemaks mõtlema, kui need tegelikult on. Vahest peaksid oma vaatenurka mõne kraadi võrra muutma.
VÄHK
Väldi täna rutakaid ja ülepeakaela tehtud otsuseid. Võimalusel lükka otsustamine pigem edasi ja tegele nende asjadega, mis sul pooleli on.
LÕVI
Võimalik, et puutud täna kokku perekondlike kohustustega, mis seovad sind koduga rohkem kui tavaliselt. Varu selleks aega.
NEITSI
Saad rahus teha seda, mida oled juba pikka aega plaaninud. Oligi viimane aeg, mõni plaan võib pika marineerimise peale hapuks minna.
KAALUD
Positiivne päev. Kõik näib sujuvat justkui iseenesest. Elu on lill ja saatus on sinu poole pööranud oma naerunäo.
SKORPION
Sinu jaoks on tänane päev äärmiselt harmooniline ja meeldiv. Samas võid laisaks muutuda ja nii mõnegi hea võimaluse käest lasta.
AMBUR
 Mitte miski ei taha täna minna plaanipäraselt. Võta endale parem üks vaba päev ja puhka. Vahel on tõesti targem tänased toimetused homse varna riputada.
KALJUKITS
Hea päev loominguliseks tegevuseks. Tunned, et su mõte on vaba nagu lind ja pürgib seni saavutamata kõrgustesse.
VEEVALAJA
Ilmutad ülimat kangekaelsust ja kaitsed oma vaateid suisa fanaatiliselt. Sinu jäärapäisus provotseerib teisi sulle sama tuliselt vastu vaidlema.
KALAD
Tõenäoliselt satud täna ebameeldivasse olukorda, mis on seotud maksmata võla või täitmata jäänud lubadustega. Nüüd on viimane aeg end kokku võtta.

 

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 120 korda, sh täna 1)