Horoskoop

JÄÄR
Täna on sul oodata külalisi minevikust. Välja võib ilmuda mõni ammune tuttav, kelle nimegi sa enam ei mäleta. Üllatuste päev.
SÕNN
Perekondlikud suhted eeldavad praegu suuremat keskendumist ja tähelepanu, mistõttu varu selleks veidi enam ajalisi ressursse.
KAKSIKUD
Püüa nüüd vältida stressi tekitavaid olukordi. Hea aeg dieedi ja tervislikuma eluviisiga alustamiseks. Peatselt tunned end tunduvalt paremini.
VÄHK
Praegu on ilu sinu jaoks väga oluline. Tahad, et kõik sinu ümber oleks kaunis ja puhas, pöörad tavalisest enam tähelepanu ka oma väljanägemisele.
LÕVI
Võimalikud arusaamatused tööl. Oled täna kannatamatu ja pirtsakas, mis võib nii mõnegi kolleegi põhjalikult välja vihastada.
NEITSI
Elu sunnib sind praegu väga praktiline olema. Peida roosad prillid sahtlisse ja kärbi oma unistuste tiibu. On aeg otsustavalt tegutseda.
KAALUD
Tunned tõmmet ilusate asjade ja luksuse poole. Otsid situatsioone, kus saaksid särada ning imetletud ja austatud olla.
SKORPION
 Sind piinavad mingid kinnismõtted. Neist vabanemiseks on kõige õigem tee keskkonda vahetada. Või siis eneseabiõpikuid lugeda.
AMBUR
 Täna ole eriti tähelepanelik elektriseadmetega. Kõikvõimalik tehnika alates kohvimasinast võib sind nüüd alt vedada.
KALJUKITS
Vaata oma töö kriitilise pilguga üle ja ära võta endale ülesandeid, mis on tegelikult kellegi teise mure. Luba endale veidi hingetõmbeaega.
VEEVALAJA
 Oled täna avatud uutele võimalustele. Ela elu täiel rinnal, liigne tagasihoidlikkus võib kahjustada sinu vaimset tervist.
KALAD
Vaimset heaolu säilitada aitavad sul joogaga tegelemine ja tagasihoidlikum söömine. Õpi andestama nii endale kui ka teistele.

 

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 143 korda, sh täna 1)