Horoskoop

JÄÄR
Täna keskendud enam sellele, et end erinevates valdkondades täiendada. Kindlasti suudad endale tänu sellele edaspidiseks mitmeid eeliseid luua.
SÕNN
Pöörad täna tavalisest suuremat tähelepanu ilule ja sellele, kuidas sa parasjagu välja näed. Suureneb soov teistele sügavat muljet avaldada.
KAKSIKUD
Ole täna rahaasjades tähelepanelik. Sulle võidakse poes raha valesti tagasi anda. Võid ka kaotada oma rahakoti.
VÄHK
Oled loomingulisem kui tavaliselt ja suudad ka lihtsatest asjadest midagi huvitavat teha. Sinu otsiv vaim püüab endale rakendust leida.
LÕVI
Võiksid suuremat tähelepanu pöörata nähtud unenäole. Su alateadvuse väravad on avatud – võid saada väärtusliku vihje! Ka muid endeid tasuks ehk rohkem tähele panna.
NEITSI
Tunned täna tugevat tõmmet kõige salapärase ja müstilise poole. Muutud ehk liigagi paranoiliseks ja näed kõikjal vandenõusid.
KAALUD
Arusaamatused on kerged tekkima, eriti just suhete valdkonnas. Enne kui suu lahti teed, mõtle hästi läbi, mida sa öelda tahad.
SKORPION
Võid täna veidi nukras tujus olla. Kipud liiga enesekriitiline olema ning kui keegi juhtub sulle veel märkuse tegema, langeb su tuju päris nulli.
AMBUR
Vajad emotsionaalset laengut. Kui see vähegi võimalik on, siis võta ette midagi niisugust, mis sulle sellise laengu annab.
KALJUKITS
Püüa olla äärmiselt tähelepanelik ja hoolas, sest täna tehtud vead võivad veel pikka aega tunda anda.
VEEVALAJA
 Täna on sinu jaoks positiivne päev. Su mõtted on vägagi lennukad. Tunned ootamatut inspiratsioonipuhangut, mis annab sulle motivatsiooni edasi tegutseda.
KALAD
Hakkad nüüd suuremat tähelepanu pöörama oma varasemate tegude järelmõjudele. Võimalik, et sulle jõuab alles nüüd kohale, millise eksimusega oled hakkama saanud.

 

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 90 korda, sh täna 1)