Lätlased jätsid Selveri Kuressaares kuivale

Rünnakul on Selveri liider Lincoln Williams TAMBET ALLIK

Rünnakul on Selveri liider Lincoln Williams
TAMBET ALLIK

Meeste Balti võrkpalli Saja ühisliigas laupäeval ja pühapäeval Kuressaare spordihoones Läti meeskondi võõrustanud Tallinna Selver pidi tunnistama mõlemas kohtumises külaliste 3 : 1 paremust.

Kui laupäeval jäi Mihkel Tanila, Karli Alliku, Denis Losnikovi, Helar Jalgi ja Johan Vahteri meeskond pärast avageimi võitmist alla VK Biolars Jelgavale, siis pühapäeval kaotati Poliurs/Ozolniekile. “Mäng ei olnud see, mida lootsime, ei saanud üldse mängu käima,” tunnistas temporündaja Mihkel Tanila. “Mõlemas mängus võtsime oma esimese geimi ära, kuid siis lagunes mäng täielikult ja me ei saanudki ennast enam käima. Sellist kindlat põhjust ei olegi, igalt poolt rebenes. See oli rohkem meie peas kinni.”

VK Biolars/Jelgavale kaotati 1 : 3 (25 : 20, 21 : 25, 20 : 25, 18 : 25). Pärast avageimi muutus lätlaste mäng hingestatumaks ja eriti pandi juurde kaitsemängus. Poliurs/Ozolniekile tuli alla vanduda 1 : 3 (25 : 19, 21 : 25, 27 : 29, 22 : 25). Selveri mehed olid hädas vastuvõtu ja vastaste blokiga. Selver tuli Kuressaarde korraliku emotsiooniga, sest meeskonnal oli seljataga kaheksa järjestikust võitu ja seepärast võidi mängudele minna liialt enesekindlalt.

“Ei usu, me otsime oma mängukvaliteeti ja seda asja, et siin keegi ülbeks läheb, seda küll ei ole,” lausus Mihkel Tanila, lisades, et noored tahtsid kodupubliku ees kõik hästi mängida ja tema hinnangul ei olnud saarlased need, kes läbi põlesid.

Samas peab Mihkel Tanila senist hooaega kordaläinuks. “Tahame Eesti meeskondade seas teiseks tulla ja seal me praegu oleme. Juurde annab panna eeskätt kaitsemängus, sest meil kipuvad pallid maha kukkuma,” tõdes ta.

Saja liiga kolm paremat on praegu Pärnu Võrkpalliklubi, RTU/Robežsardze ja Selver Tallinn.

 

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 360 korda, sh täna 1)