Horoskoop

JÄÄR
Kuna oled täna häälestunud üksilduse lainele, siis püüa vältida rahvarohkeid paiku. Inimesed ärritavad sind ja nii võid kellelegi midagi inetut öelda.
SÕNN
Kipud tegema liiga suuri ja laialivalguvaid plaane, mistõttu võib mõnigi asi kahe silma vahele jääda. Ürita keskenduda millelegi konkreetsele.
KAKSIKUD
Tunnetad oma üleolekut teistest ja näitad seda ka välja. See võib pingestada suhteid ja tuua tüli majja. Ilmuta rohkem mõistvust.
VÄHK
Võid täna olla hajameelne, su mõtted rändavad jumal teab kus. Kui sa kohvile suhkru asemel soola lisad, taipad, et tuleb rohkem keskenduda.
LÕVI
Kipud liiga jäigalt kinni hoidma põhimõtetest, mis sulle midagi väärtuslikku ei paku. Püüa maailma ja inimesi selle sees veidi avarama pilguga näha.
NEITSI
Kui oled endale midagi pähe võtnud, siis ei lõpeta sa enne, kui eesmärk saavutatud. Võid teistele mõjuda veidi ahistava ja pealetükkivana.
KAALUD
On mõningaid muresid, aga peamine neist on see, et kipud asju liiga traagiliselt nägema ja mõtled oma probleemid hullemaks, kui need tegelikult on.
SKORPION
Kipud enamasti olema põikpäine ja iseteadlik. Avastad täna oma meeldivaks üllatuseks, et sinu kaaslased mõistavad sind paremini, kui seni arvasid.
AMBUR
Võimalik, et puutud täna kokku võimukate inimestega, kes kalduvad sind kamandama. Sellises situatsioonis on kõige targem lihtsalt minema kõndida.
KALJUKITS
Püüa vältida tähtsate otsuste tegemist, sest sinu mõistus ei ole täna just kõige terasem. Võid endale seetõttu paraja jama kokku keerata.
VEEVALAJA
 Täna on õhus konfliktsed energiad. Sind ajavad närvi isegi pisiasjad, mistõttu võid teiste inimestega asja ees, teist taga tülli keerata.
KALAD
Sinu vaimsele tervisele tuleks kasuks väike vaheldus. Püüa leida aega ja raha lõõgastava väljasõidu jaoks. Soodne aeg dieediga alustamiseks.

 

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 114 korda, sh täna 1)