Horoskoop

JÄÄR
 Täna peaksid olema enese vastu tähelepanelikum ja jälgima, et sa ennast tööga üle ei koorma. Võta endale kindlasti puhkepause.
SÕNN
Oled täna lausa suurepärane ajaplaneerija. Tänu sellele jõuad ära teha kõik, mida olid eelnevalt kavandanud. Jätka samas vaimus!
KAKSIKUD
Kaldud üle töötama ja killustama end mitme tegevuse vahel. Püüa taastada õige töö ja puhkamise vahekord. Ära võta uusi kohustusi!
VÄHK
Hea aeg kodus suurpuhastus teha. Jõulukuuse võiksid ka enne välja viia, kui see juured alla ajab. Kappe korrastades võid avastada nii mõndagi ebavajalikku.
LÕVI
Väldi stressi! Täna on hea päev õppimiseks ja uute kogemuste omandamiseks. Võid kogeda midagi säärast, millega sa varem kokku puutunud pole.
NEITSI
Väärtusta rohkem oma isiklikku aega ja tee seda, mida oled juba tükk aega teha tahtnud. Eira inimesi, kes sind selles takistada püüavad.
KAALUD
Võid kergesti jääda külmetushaigustesse. Võta aeg maha, et oma tervise eest hoolitseda ja end korralikult välja puhata.
SKORPION
Oled täna tavalisest enesekindlam, vastutustundlikum ja koostöövalmim. Täna käima lükatud protsessid võivad sulle hiljem palju kasu tuua.
AMBUR
Oleks kasulik pühendada tänane päev eneseharimisele. Võiksid näiteks mõne hea ja targa raamatu läbi lugeda.
KALJUKITS
Tõenäoliselt tuleb sul täna tegemist isikuga, kes püüab sult osava jutuga saladusi välja meelitada. Seega püüa vältida liigset avameelitsemist.
VEEVALAJA
  Täna on hea aeg meelelahutusteks, sest töötegemine ei taha üldse sujuda. Võtagi siis suund lõbutsemisele, tõsimeelne jõuad olla ka homme.
KALAD
Tänane päev toob sinu teele inimesi, kes on ettearvamatud ja originaalsed. Tõmbad ligi sündmusi, mis su harjumuspärase igava elu segi löövad.

 

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 103 korda, sh täna 1)