Horoskoop

JÄÄR
Hea aeg suurpuhastuseks või remondiga alustamiseks. Oskad täna mõelda praktiliselt ja näha kaugemale tänasest päevast.
SÕNN
Täna on tuliste ja aktiivsete meeleolude päev. Ole valmis kõikvõimalikeks ootamatusteks. Praegused planeediseisud võivad muuta sind ebastabiilseks.
KAKSIKUD
Nüüd suureneb sinu vajadus avaliku tunnustuse järele. Püüad jätta endast võimalikult hea mulje. Väldi siiski ülepingutamist.
VÄHK
Oled täna tavalisest avameelsem ja sirgjoonelisem. Võimalik, et ehmatad oma otsekohesusega mõne inimese päris ära.
LÕVI
Oht unustada midagi tähtsat! Vaata üle oma kalender, ehk oled sinna punase pastakaga mõne märkuse teinud. Parem oleks, kui sa mäletaksid.
NEITSI
Nakatud mässumeelsusest ja tahad anda oma panuse maailma muutmisse. Tegeled asjade  ja teemadega, mida pead kõige põletavamaiks.
KAALUD
Võimalik, et pead täna koostööd tegema mõne väga konservatiivse ja samas võimuka inimesega. Seega varu pikka meelt ja kannatlikkust.
SKORPION
Võid saada erilise üllatuse osaliseks. Nüüd on ka hea aeg hakata karjääriredelil ülespoole liikuma. Kui käid oma kaardid õigesti välja, võib see sul isegi õnnestuda.
AMBUR
Katsu olla tähelepanelikum ja jälgi ennast teadlikult. Pead veel natuke pingutama, et kindlustada oma lõplik võit, mille vilju siis nautida.
KALJUKITS
Kipud oma tegemisi viimasele minutile jätma ja see võib põhjustada mõttetuid lisakulutusi. Targem oleks oma aega natuke planeerida.
VEEVALAJA
 Tunned tugevat vajadust maitsvate ja põnevate roogade ning kõikvõimaliku luksuse järele. Teed kõik, et seda endale võimaldada.
KALAD
Võimalik, et sinult palutakse täna teenet, mille osutamine on sulle endale kaunikesti ebameeldiv. Püüa kuidagi kõrvale põigelda.

 

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 102 korda, sh täna 1)