LUGEJA KIRI: Seeniormeeste klubi Saaremaal

25. jaanuaril Kuressaare päevakeskuses kogunenud soliidsed härrasmehed otsustasid moodustada oma klubi. Et maakonnas tegutseb hulk seltse, mille liikmeskonna moodustavad lugupeetud naised, siis otsustasid mehed, et ka meil on vaja kokku saada ja arutada meesteasju. Ametlikuks nimeks sai MTÜ Saaremaa Seeniormeeste Klubi.

Koosolekul valiti juhatus ning kinnitati põhikiri, tegevussuunad ja käitumiskord. MTÜ moodustamise juures oli 16 meest ja MTÜ tegutseb Kuressaare päevakeskuse juures. Kuna ootame uusi liikmeid, loetlen siinkohal ka juhatuse liikmed: Viktor Sarapuu, Ants Kangur, Heigo Kips, Kalev Lind ja Helmut Sääsk. Meiega võib alati ühendust võtta.

Kui 25. jaanuaril oli pigem dokumentide läbiarutamiseks korraldatud kokkusaamine, siis 1. veebruaril arutasime juba tegevust lähitulevikus.

Kuna 24. veebruaril on Eesti Vabariigi aastapäev, otsustati seda tähistada mälestuskimbu asetamisega Vabadussõja ausamba jalamile. Et omavahel paremini tuttavaks saada, peame 23. veebruaril kell 10 Kuressaare päevakeskuses kohvihommikut, kuhu ootame ka mehi, kes oleksid huvitatud meiega liituma.

1. veebruaril määratlesime ka esialgsed mõtted, millega tegeleda:

– klubi kohtumine uroloogi või androloogiga, kuhu oleksid oodatud kõik asjast huvitatud;

– kohtumine mõne juba edukalt tegutseva klubi juhtkonna liikmetega, selgitamaks, kuidas klubi tegevust edukalt käivitada;

– osalemine tervisespordi üritustel;

– kohtumisõhtud huvitavate isikutega.

Loodame, et iga mees, kes meiega liitub, toob kaasa huvitavaid mõtteid, kuidas muuta meie klubilisi üritusi meelepärasemaks, huvitavaks ja harivamaks, samas formaalsete üritustega mitte üle pingutades.

Mida rohkem meil liikmeid on, seda põnevam saab olema tegutsemine.

Helmut Sääsk,
MTÜ Saaremaa Seeniormeeste Klubi juhatuse liige

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 171 korda, sh täna 1)