Horoskoop

JÄÄR
Täna on hea päev alustada millegi uuega, mida sa varem proovinud ei ole. Püüa käituda seejuures ettevaatlikult, väldi emotsioonipurskeid!
SÕNN
Täna on päev, mil peaksid vältima kõikvõimalikku riskiga seotud tegevust. Ettevaatust liikluses ja kontrolli helkuri olemasolu!
KAKSIKUD
Täna on oht kulutada kergekäeliselt raha, mis hiljem valusalt kätte maksab. Kõige parem oleks täna kauplusi täielikult vältida.
VÄHK
Täna on hea päev raha kulutamiseks või kingituste tegemiseks. Ära unusta, et andmise rõõm on kõige suurem rõõm.
LÕVI
Võid täna inimestega kergesti tülli minna, kuna oled võimukam kui tavaliselt. Pea siiski meeles, et uhkus ajab upakile…
NEITSI
Pööra nüüd suuremat tähelepanu nii oma vaimsele kui ka füüsilisele tervisele. Tõenäoliselt vajaksid mõnda spaaprotseduuri.
KAALUD
Oled täna kannatlikum kui tavaliselt ning suudad tänu oma järjepidevusele nii mõndagi korda saata. Õhtul võid end premeerida klaasikese vahuveiniga.
SKORPION
Sinu lähedased vajavad praegu sinu abi ja nõuandeid, mistõttu varu nende jaoks nii aega kui ka kannatlikkust.
AMBUR
Oled veendunud oma erilisuses ja solvud, kui sind teistega võrreldakse. Püüa oma võimuiha kontrolli all hoida ja inimlikum olla.
KALJUKITS
Tõenäoliselt puutud täna kokku tujukate inimestega, kes püüavad end just sinu peal välja elada. Katsu leida võimalus jääda tugevaks ja häirimatuks.
VEEVALAJA
Täna võivad sind kimbutada hajameelsusest tingitud probleemid. Oled küll jutukas ja suhtlemisaldis, kuid ülimalt pealiskaudne.
KALAD
Oled täna tunduvalt energilisem kui tavaliselt. Püüad teha mitut asja korraga, mis võib lõppeda paraja katastroofiga. Keskendu!

 

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 99 korda, sh täna 1)