Kudjapel sai kass õhupüssikuuli pähe (17)

MTÜ Saaremaa Lemmikloomade Turvakodu jagab oma Facebooki lehel hoiatust: “Tähelepanu, Kudjape inimesed, nii suured kui ka väikesed! Mõned päevad tagasi sattus kliinikusse üks ilus ja hoolitsetud kodukass, toojaks ta oma pere. Miks? Aga seepärast, et kiisu oli saanud õhupüssist tabamuse otse pähe. “

Sellele kassile õhupüssikuul suurt kahju ei teinud. “Jääb aga fakt ja teadmine, et sealkandis tegutseb üks vastutustundetu julmur.

Kui keegi on midagi näinud või teab, kes selliseid tegusid teeb, võtke kindlasti ühendust politseiga. Sellistel puhkudel ei või kunagi kindel olla, et järgmine ohver ei ole teie lemmik,” soovitatakse turvakodu postituses.

Kaheksa tundi hiljem tehtud postituses lisatakse, et see pere pole ainuke. “Nagu meile teada, on seal tulistatud ka teisi kasse. Meie poolt soovitus kõigil politseisse pöörduda, kelle lemmikloomad on kannatanud või kes oskavad vihjeid anda, kes nende jubedate tegude taga on,” soovitatakse Kudjape kassiomanikel hoolsad olla.

Saaremaa lemmikloomade turvakodu kõneisik Elina Roos ütles, et jutu tasemel on neile teada antud veel ühest juhtumist Kudjapel, kus kassi kerest leiti viis õhupüssikuuli. “Ilmselt on tegemist kohaliku inimesega,” oletas ta.

Tema teada selle juhtumi puhul politseisse ei pöördutud. “Kui keegi midagi teab, võib meile või politseile sellest kasvõi anonüümselt teada anda,” märkis Roos.

Politsei alustas asja uurimiseks kriminaalmenetluse.Eelmised kassitulistamisjuhtumid Saaremaal leidsid aset mullu Sandla kandis ja Astes.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 1 319 korda, sh täna 1)