Horoskoop

JÄÄR
Suheldes peaksid täna olema ettevaatlik ja vaatama, et sa ikka kõigiga taktitundeliselt käituksid. Tee üks armas heategu.
SÕNN
Naudid hoolitsust ja sellega kaasnevaid tundeid. Võimalik, et oled lihtsalt väsinud, tahad pisut hinge tõmmata ja end koguda.
KAKSIKUD
Oled täna loominguline, aktiivne ja tundlik. Seega on nüüd õige aeg tegutseda ja ka tulevikuplaane kavandada.
VÄHK
Heade võimaluste päev, kus võid ootamatult kokku puutuda isikutega, kes sind väga palju aidata saavad. Kasuta oma võimalusi.
LÕVI
Märkad nüüd rohkem kui tavaliselt teisi inimesi enda ümber. Suureneb empaatiavõime, võid omaenda vajadused sootuks tahaplaanile jätta.
NEITSI
Kaldud täna eraklusse. Tunned alateadlikku soovi vältida kõikvõimalikke ebavajalikke suhteid, kuid arvesta, et mõned suhted võivad ka kasulikud olla.
KAALUD
Sa ei lase end peibutada asjadest, mis tunduvad sulle pikas perspektiivis kesised. Vajad midagi kindlat, konkreetset ja käega katsutavat.
SKORPION
Mõnus päev. Tunned end kindlalt ja rahulikult. Meenutad kellegagi koos kogetud meeldivaid ja ebameeldivaid hetki.
AMBUR
Oled täna väga enesekindel, kuid teiste inimeste suhtes kriitiline. Püüa ka oma vigu näha ja olukorda adekvaatselt hinnata.
KALJUKITS
Püüa jõuda arusaamisele, mida sa tegelikult tahad. Väldi asjatut rabelemist selle nimel, et näidata ennast teistele konkurentsivõimelisena.
VEEVALAJA
 Oled täna üsna paranoiline, kipud ette kujutama, et sinu selja taga sepitsetakse salaplaane. Tegele parem oma asjadega ja ära mõtle nii palju teistest.
KALAD
Oled loomingulisem kui tavaliselt ja suudad ka lihtsatest asjadest midagi huvitavat teha. Tuled suurepäraselt toime oma päeva sisustamise.

 

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 111 korda, sh täna 1)