FC Kuressaare naiskonna peatreener on taas Arli Saar

Kuna FC Kuressaare naiskonna treener Kateriin Kuusk jääb lapsepuhkusele, asub võistkonna etteotsa taas Arli Saar.

Eelmisel aastal Eesti meistrivõistlustel esiliigas viienda koha saanud FC Kuressaare naiskond on juba alustanud ettevalmistust tänavuseks hooajaks.

“Talvel on nende trenniaegadega, nagu on, ja kuna õues ei saa praegu teha, siis harjutame kaks korda nädalas saalis. Kui saab hakata õues harjutama, siis tõstame ka koormust,” rääkis Arli Saar.

Kaks aastat naiskonnast eemal olnud ja paar hooaega Saaremaa Maleva meeskonda vedanud Arli Saare hinnangul on naiste jalgpallis toimunud vahepeal tõsine areng.

“Eeskätt on tublisid noori palju peale tulnud, meil on päris hea 2000.–2001. aastal sündinud tüdrukute punt, kes saab sel aastal kindlasti oma võimaluse,” lausus treener.

Kui eelmisel hooajal kandsid naiskonnas peamist raskust Lääne- ja Hiiumaa naised, siis tänavu panustatakse saarlastele. “Algul võib muidugi raske olla, kuid usun, et mõne aasta pärast on meil juba tugevam naiskond,” oli Saar optimistlik.

Võistkonna plusse ei osanud Saar veel öelda, sest on treenerina naiskonna juures väga vähe aega olnud, kuid ta toonitas, et kogemuste kasvuga paraneb kindlasti ka mäng.

“Mingit konkreetset eesmärki kindlale kohale esiliigas maha ei pane,” märkis Arli Saar. “Tuleb selline uus algus, kus tahan näha tüdrukute arengut, ja kui see toimub, siis olen kindlasti rahul.”

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 230 korda, sh täna 1)