Horoskoop

JÄÄR
Ole aktiivne, hoia silmad lahti ja kui haistad võimalust, tegutse kiirelt ja otsustavalt – sa ei kahetse! Võid saada tõelise loteriivõidu.
SÕNN
Täna on oht kulutada kergekäeliselt raha, mis hiljem valusalt kätte maksab. Enne ostu sooritamist mõtle, kas sul on seda ikka vaja.
KAKSIKUD
Stabiilsus eelkõige. Selle tõttu oled valmis kompromissideks, mis paljudele teistele tunduvad kummalised. Püüa vältida tihedat suhtlust ja rahvarohkeid paiku.
VÄHK
Täna on õhus konfliktsed energiad. Oma arvamus tuleb muidugi välja öelda, aga seda saab alati väljendada viisakate sõnadega ja heatahtlikul toonil.
LÕVI
Tunnetad täna, kui kiiresti aeg tegelikult kulgeb, ja see sunnib sind tegutsema intensiivsemalt, kui harjunud oled. Ole valmis muudatusteks!
NEITSI
Tänased planeediseisud toovad sinu ellu teatava kergendustunde. Võimalik, et just nüüd laheneb mõni pikka aega kestnud tüli või probleem.
KAALUD
Hea päev pidada aru iseendaga ja vaadata üle oma tegelikud soovid ja vajadused. Ära lase teistel end liigselt mõjutada ja ära kasutada.
SKORPION
Tänane päev võib tuua keerulisi suhteid ja egost tulenevaid tülisid. Pööra suuremat tähelepanu oma nii vaimsele kui ka füüsilisele tervisele.
AMBUR
Lähedased inimesed vajavad praegu sinu abi ja nõuandeid, mistõttu varu nende jaoks aega ja kannatust ning ole valmis neid toetama.
KALJUKITS
Tänane päev võib tuua su ellu kummalisi meeleolusid ja sündmusi. Samuti võib su enesetunne äkitselt halveneda. Väldi alkoholi!
VEEVALAJA
 Võimalik, et kaldud täna enesehaletsusse ja nostalgiasse. Võid tunda soovi üksindusse tõmbuda, kuid otsi siiski tuge mõnelt usaldusväärselt sõbralt.
KALAD
Sinu jaoks algab suur armastuse aeg. Kipud täna oma partnerit idealiseerima ja näed vaid neid omadusi, mida sa tahad näha.

 

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 109 korda, sh täna 1)