Päevakeskuse avamisest on möödas 17 aastat (FOTOD)

Kuressaare Päevakeskuse külalisi tervitab SA Kuressaare Hoolekanne juhatuse esimees Ene Vahter. RAUL VINNI

Kuressaare Päevakeskuse külalisi tervitab SA Kuressaare Hoolekanne juhatuse esimees Ene Vahter.
RAUL VINNI

Kuressaare päevakeskuse sünnipäevapeole kogunes eile täismaja jagu rahvast.

Kõnega tervitasid piduliku päeva puhul külalisi SA Kuressaare Hoolekanne juhatuse esimees Ene Vahter, Kuressaare linnapea Madis Kallas ja linnavalitsuse sotsiaalosakonna juhataja Kairit Lindmäe.

Madis Kallas tundis rõõmu, et sünnipäevale on nii palju inimesi tulnud, ja märkis, et maja hakkab tasapisi juba kitsaks jääma. Oma kõnes tõdes ta ka, et päevakeskusel pole olnud kerged ajad, viidates 2014. aasta lõpus kerkinud probleemidele, mis toona ka meedias palju tähelepanu pälvisid. Lõpetuseks kinnitas Kallas, et linnavalitsus teeb kõik selleks, et tänavad Kuressaares korda saaksid ja jalakäijad ei peaks liialt muretsema kukkumise pärast.

Ene Vahter ütles Saarte Häälele, et päevakeskust külastab keskmiselt sada inimest päevas. Käiakse nii söömas, üritustel kui ka osaletakse ringide tegevuses. “Teeme kõik selle nimel, et klientidel oleks hea ja turvaline,” lausus Vahter.

1999. aastal avatud Kuressaare linna päevakeskus pakub erinevaid sotsiaalteenuseid eakatele, puuetega inimestele ja toimetulekuraskustes peredele.

Sünnipäeval esinesid külalistele võimlemisklubi Pärl võimlejad ja Kuressaare muusikakooli õpilased.

 

Fotod: Raul Vinni 

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 887 korda, sh täna 1)