Jääpurikad ähvardavad jalakäijaid (2)

 

Eile Kohtu tänaval jalutanud noormehed ütlesid, et nemad üritavad purikate suhtes ikka tähelepanelikud olla. Pildil Kaspar, Timo ja Margus. RAUL VINNI

Eile Kohtu tänaval jalutanud noormehed ütlesid, et nemad üritavad purikate suhtes ikka tähelepanelikud olla. Pildil Kaspar, Timo ja Margus.
RAUL VINNI

Nii mõnegi Kuressaare kesklinna piirkonnas asuva hoone katuseräästas varitsevad jalakäijaid potentsiaalselt ohtlikud jääpurikad.

Näiteks Lossi tänaval on kohtumaja ja endise politseimaja juurde tõmmatud hoiatuseks triibulised lindid. Lisaks leidub ohtlikke alasid, nii lintidega märgistatud kui ka märgistamata, Kohtu ja Kauba tänaval, kus samuti katuseräästad otse kõnniteede kohal kõrguvad.

Linnavalitsuse pressiesindaja Kristiina Maripuu selgitas, et Kuressaare linna heakorra eeskirja kohaselt on ehitiselt lume ja jääpurikate kõrvaldamine omaniku kohustus. Tööde ajal tuleb tänaval ja kõnniteel tagada ohutu liiklemine ja vajadusel võib tööde teostamise koha tähistada ajutise piirdega, lisas ta. Maripuu toonitas, et piirde paigaldamine ei vabasta omanikku lume ja jääpurikate eemaldamise kohustusest.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 1 402 korda, sh täna 1)