Horoskoop

JÄÄR
Pead veel natuke pingutama, et kindlustada oma lõplik võit. Tööalaselt oled võimeline ennast ületama ja tegema rohkem, kui sinult oodatakse.
SÕNN
Täna on tuliste ja aktiivsete meeleoludega päev. Ole valmis kõikvõimalikeks ootamatusteks. Neid võib tulla nii meeldivaid kui ka ebameeldivaid.
KAKSIKUD
Oled täna nii enda kui ka oma kaaslaste vastu liiga range. Pisut leebumist tuleks teie ühisele ettevõtmisele üksnes kasuks.
VÄHK
Oma arvamus tuleb muidugi välja öelda, kuid seda saab alati väljendada ka viisakate sõnadega ja heatahtlikul toonil. Isegi siis, kui vestluskaaslane on väga ebasümpaatne.
LÕVI
Kipud tegema liiga suuri ja laialivalguvaid plaane, mistõttu võib mõnigi asi kahe silma vahele jääda. Püüa olla pisut konkreetsem.
NEITSI
Kui praktilisus hakkab sind ära tüütama, siis lööd sellele lihtsalt käega. Avastad endas peidus oleva staari ja võid kindel olla, et täna õhtul oled sa peo täht.
KAALUD
Saad nüüd rahus teha seda, mida oled juba pikka aega plaaninud. Tüütud kohustused on täidetud ja külalisedki koju läinud.
SKORPION
Kipud täna egotsentriline ja halastamatu olema, samas oled sisemiselt haavatav. Mis saab siis, kui oled sunnitud oma raudrüüst loobuma?
AMBUR
Oled emotsionaalselt liiga mõjutatav. Täna on hea päev alustada millegi uuega, mida sa varem proovinud ei ole.
KALJUKITS
Oled alati teadnud, mida elult tahad. Nüüd võid sattuda aga dilemma ette, kumb tee valida. Ahvatlevad tunduvad mõlemad.
VEEVALAJA
Reageerid väga kiiresti ja näitad oma tundeid nüüd rohkem välja kui tavaliselt. Parim, mida teha saad, on säilitada eneseväärikus.
KALAD
Keegi vanem ja elukogenum hoiatab sind ohu eest. Sul oleks targem teda kuulda võtta ja mõnes tänases plaanis korrektuure teha.

 

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 102 korda, sh täna 1)