Horoskoop

JÄÄR
Kohustusi on sul täna palju ning sul lihtsalt ei jätku energiat lõbutsemiseks või hobidega tegelemiseks. Küllap teed hiljem kõik tasa.
SÕNN
Et kedagi usaldada, pead teda kõigepealt paremini tundma õppima. Varasemad kogemused on sulle valusa õppetunni andnud.
KAKSIKUD
Tänane päev võib kaasa tuua mitmesuguseid arusaamatusi ja probleeme, mistõttu on oluline, et suudaksid olukorda kontrollida.
VÄHK
Oled täna emotsionaalselt liiga mõjutatav. Püüa vältida tähtsate otsuste tegemist. Kui sa just pead otsustama, kaalu kõike põhjalikult.
LÕVI
Sulle peaks praegu küll soovitama mitte liiga palju mõelda, vaid rohkem tegutsemisele pühenduda. Meenuta vanasõna magavast kassist…
NEITSI
Sa ei lase end peibutada asjadest, mis sulle pikas perspektiivis kasutud tunduvad. Vajad midagi kindlat, konkreetset ja käegakatsutavat.
KAALUD
Tänased planeediseisud soodustavad intellektuaalset tegevust. Hästi sobib tänane päev ka tulevikuplaanide tegemiseks.
SKORPION
Võimalik, et oled nüüd veidi hajevil. Võid kaotada asju, jääda hiljaks ja üldse mitte tähele panna, mida sulle räägitakse.
AMBUR
Täna tähtsustad liialt oma ego ning võid seetõttu teiste inimestega kergesti tülli pöörata. Peaks ütlema, et sa ei ole praegu just kõige parem vestluspartner.
KALJUKITS
Oma arvamus tuleb muidugi välja öelda, kuid seda saab alati väljendada viisakate sõnadega ja heatahtlikul toonil. Isegi siis, kui kaasvestleja on väga ebasümpaatne.
VEEVALAJA
Seltsid pigem inimestega, kellega koos oled juba mõndagi läbi elanud. Ühised kogemused lähendavad ja lubavad üksteist usaldada.
KALAD
Kui ootad täna huvitavat päeva, siis peaksid arvestama, et sul endal on selles samuti tähtis roll mängida. Tee ise oma elu põnevaks!

 

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 84 korda, sh täna 1)