Majandusnõunikku otsitakse edasi (15)

mart mäeker

Kuressaare linnavalitsus võttis eilsel istungil vastu otsuse pikendada majandusnõuniku konkurssi veel kahe nädala võrra, 26. jaanuarini. Üleeile lõppenud esimesele konkursile laekus kuus avaldust, nagu kirjutas ka eilne Saarte Hääl. Siis ütles abilinnapea Mart Mäeker (fotol), et  sobivate kandidaatidega vesteldakse tuleval nädalal.

“Kandidaatide dokumentidega tutvudes selgus, et enamik kandidaatidest ei vastanud nõutavatele tingimustele,” põhjendas abilinnapea Mäeker, miks konkurssi pikendatakse. Linnavalitsuse pressiesindaja Kristiina Maripuu sõnul näitas kandidaatide materjalidega tutvumine, et suurimad vajakajäämised olid juhtimisalaste kogemuste osas.

“Kuna majandusnõuniku amet eeldab sobivat haridust ja mitmekülgset juhtimiskogemust, on nõuetele vastava kandidaadi leidmine nii lühikese aja jooksul raske,” selgitas Mäeker.

Majandusnõuniku konkursi kiiret pikendamist on seostatud sellega, et kandideerima ei tulnud Kalle Koov, keda sinna oodati. Kalle Koov asub teadupoolest homsest tööle Saaremaa tarbijate ühistu juhina.

Linnavalitsuse majandusnõuniku koht loodi linnavalitsuse viimase struktuurimuudatuse käigus. Koha loomiseks tegi ettepaneku IRL ning Saarte Hääle andmetel nägid ka nemad sel kohal Kalle Koovi. Majandusnõunik hakkab tööle abilinnapea Mart Mäekeri haldusalas.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 1 486 korda, sh täna 1)