Horoskoop

JÄÄR
Sinu partner või elukaaslane võib sulle mingi käki kokku keerata. Võid valida, kas vastata talle samaga või teha nägu, nagu midagi poleks juhtunud.
SÕNN
Su parimad sõbrad on need, kes on ausad ja kriitilised. Positiivsete mõjudega päev. Kõik näib sujuvat justkui iseenesest.
KAKSIKUD
Tõeliste saavutuste nimel tuleb pikalt tööd teha, palju sõltub ka planeerimisoskusest. Ära üllatu, kui uued ideed viivad sind täiesti uute lahendusteni.
VÄHK
Täna oled sa eriliselt tõsine, tagasihoidlik, vastutustundlik ja kõrge moraaliga inimene. Nii eeskujulik, et endalgi hakkab vähe imelik.
LÕVI
Sinu peas küpseb üks suur ja eriline plaan. Vii see kindlasti ellu ja sa ei kahetse. Tänased planeediseisud soodustavad intellektuaalset tegevust.
NEITSI
On mõningaid muresid, aga peamine neist on see, et kipud asju liiga traagiliselt nägema ja mõtled oma probleemid hullemaks, kui need tegelikult on.
KAALUD
Oled hetkel vastuvõtlik kõikvõimalike flirtimiste suhtes. Säilita siiski mõningane ettevaatlikkus ja tibake kainet mõistust.
SKORPION
Tunned täna kerget ärevust hinges, mis on samal ajal üsnagi nauditav. Sa ei saa isegi täpselt aru, mida ootad, kuid see tunne innustab sind.
AMBUR
Soodne aeg lõõgastumiseks. Emotsioonide tulevärk on möödas ja saad rahulikumalt hingata. Kogu jõudu ja mõtesta kogetut.
KALJUKITS
Väldi liigset konservatiivsust, vajadusel ole valmis ka kompromisside tegemiseks. Täna oleks soovitav hoida madalat profiili ja jälgida, mis ümberringi toimub.
VEEVALAJA
Hea aeg loomingulisemat laadi koos­tööks. Oled nüüd vastuvõtlik uutele ideedele ja valmis koguni mõnevõrra riskima.
KALAD
Sobiv aeg kodus mööblit ümber paigutada. Võiksid osta endale uue tugitooli või siiski mitte. Otsusta ise, mille peale sa oma raha kulutad.

 

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 89 korda, sh täna 1)