Lisareisid muudavad laevagraafikuid

Väinamere Liinide teatel sõidavad parvlaevad eilsest 3. jaanuarini aastavahetuse graafiku alusel ja lisareisid toimuvad ülesõidu tippaegadel.

Pühadeperioodil 21. detsembrist 3. jaanuarini kehtib mandri ja suursaarte vahelistel parvlaevaliinidel tavapärasest sagedasem reisigraafik, kus vastavalt varem väljakujunenud nõudlusele on päevade lõikes graafikus erinevusi.

Kuivastu–Virtsu liinile on jõulunädala kolmapäevast pühapäevani lisatud 42 täiendavat reisi ning aastavahetuse nädala esmaspäeval, neljapäeval ja pühapäeval kokku 20 lisareisi.

Aastalõpu perioodil on lisareisidest tulenevalt aga graafikumuudatused varahommikustes ja hilisõhtustes väljumistes.

24. detsembril ei välju kell 23 hilisõhtust reisi Kuivastust. 25. detsembril jäävad ära väljumised Virtsust südaööl ja kell 5.35 ning kell 5 Kuivastust. 31. detsembril jääb ära kell 23 reis Kuivastust. 1. jaanuaril jäävad ära südaöine reis ning kell 5.35 ja 6.45 reis Virtsust ning kella 5-ne ja 6.10 reis Kuivastust.

Väinamere Liinid soovitab reisijatel enne reisi tutvuda aastalõpu parvlaevagraafikutega veebilehe www.tuulelaevad.ee e-poes või nutirakenduses Tuulelaevad.

 

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 553 korda, sh täna 1)