Horoskoop

JÄÄR
Pööra suuremat tähelepanu oma tervisele ja enesetundele. Kui arvad, et oled üleväsinud, luba endale puhkust.
SÕNN
Su parimad sõbrad on need, kes on ausad ja kriitilised. Võta neid kuulda, isegi kui nende jutt mõjub vahel vastukarva silitusena.
KAKSIKUD
Hea päev teha kodus põhjalik suurpuhastus –pühad ju ukse ees. Ära kõhkle minema visata asju, mida sul juba ammu enam vaja pole läinud.
VÄHK
Hea päev oma ideede realiseerimiseks. Kui sa seda täna ei tee, jäävadki need hiilgavad plaanid ellu viimata. Nii et unusta laiskus!
LÕVI
Täna on hea päev raha kulutamiseks või kingituste tegemiseks. Sinu käitumine ja meeleolud on täna ettearvamatud, kingitused aga ekstsentrilised.
NEITSI
Stabiilsus eelkõige. Seetõttu oled valmis kompromissideks, mis paljudele teistele tunduvad kummalised.
KAALUD
Näed täna teistes inimestes vaid nende positiivseid omadusi. Oled lihtsalt selline rõõmupall. Ka sa ise meeldid täna inimestele.
SKORPION
Praegu ei ole üldse hea aeg endale mingeid rangeid piiranguid seada. Unusta dieedid ja muud mõttetud enesepiinamised!
AMBUR
Mida mõnusam ja kirevam seltskond, seda paremini sa end tunned. Oled täna igasuguse seltskonna keskpunkt, no lausa tõeline sädeinimene!
KALJUKITS
Ole veidike positiivsem. Sinu virisemine ja näägutamine on kõiki juba hingepõhjani ära tüüdanud. Nii võid kaotada viimasegi sõbra.
VEEVALAJA
Väldi liigset konservatiivsust, vahel on vaja ajaga kaasas käia ja teha oma elus kardinaalseid muudatusi. Alusta sellega kohe!
KALAD
Mõjud täna üsna ülbe ja arrogantsena. Tunnetad oma üleolekut ja näitad seda ka välja. Mõnele inimesel ei pruugi see meeldida.

 

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 113 korda, sh täna 1)