Hooldekodu hakkab looma Margus Männik (15)

Lääne-Saare valla tulevase hooldekodu projektijuhiks valiti kolme kandidaadi seast Margus Männik. Avaldusi laekus konkursile seitse.

Lääne-Saare vallavanem Andres Tinno ütles, et lisaks projektijuhi konkursi nõuetele vastamisele rääkisid Männiku kasuks tema iseloomu-
omadused. “Meeskond peab olema ühel lainel, siis juhtuvad suured asjad,” lisas vallavanem.

Vallavanem pole kunagi varjanud, et ta palus ise Margus Männikul kandideerida. Männik on vallavanema erakonnakaaslane ja kuulunud varem ka Kaarma volikogusse.

“Ühtki teist kandidaati ma ei tundnud. Oluline oli ikkagi välja selgitada, kas pakkumises on ka paremat, kui minu soovitatu oli,” vastas Tinno küsimusele, et miks siis üldse oli vaja teisi kandidaate vestlema kutsuda.

“Palusin komisjoni liikmetel selgelt välja öelda oma arvamus pärast vestlusi, et kes on nende meelest parim kandidaat. Lõpptulemusena ei olnud see üksi minu otsus, vaid kogu komisjon oli sama meelt,” toonitas vallavanem. Komisjoni kuulusid peale Andres Tinno veel vallasekretär Andrus Lulla, finantsjuht Helle Alas ja abivallavanem Urmas Sepp.

Margus Männik ütles eile pärast tulemuste selgumist, et tema jaoks oli otsustav projekti uudsus ja väljakutse töö kiiresti ja korralikult ära teha.

Hooldekodu projektijuht alustab tööd juba tulevast nädalast.

Oktoobris otsustas Lääne-Saare vallavolikogu osta AS-ilt Kuressaare Sanatoorium Kuressaares Kastani tänaval asuva Saaremaa Valsi hotelli ja avada seal hooldekodu. Hooldekodusse tuleb 100–120 hooldekodukohta.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 2 427 korda, sh täna 1)