Saaremaa noorkotkaste ja kodutütarde “kullaretk” (2)

KULDA VÄÄRT: Saaremaad esindasid (vasakult) Jaen Ots, Marko Leiman, Kristjan Rannaäär ja Sten-Olle Rei ning Elo Rosenfeld, Kaili Nurk, Kärt Aulik ja Jane Süld. RAIVO PAASMAA

KULDA VÄÄRT: Saaremaad esindasid (vasakult) Jaen Ots, Marko Leiman, Kristjan Rannaäär ja Sten-Olle Rei ning Elo Rosenfeld, Kaili Nurk, Kärt Aulik ja Jane Süld.
RAIVO PAASMA

18.–20. septembrini olid Saaremaa noorkotkad ja kodutütred võistlemas noorte kotkaste ja kodutütarde sportmängudel Võrumaal Varstu keskkoolis.

Kõik need kolm päeva olid täis pingeid, naeru ja muidugi sporti. Esimese päeva õhtul toimus öelda n-ö sisseelamiseks teatevõistlus. Iga meeskonna liige sai oma ülesande: naelte löömine puuklotsi, niidi läbi nõelasilma ajamine, raha lugemine, mustvalge Eesti puslekaardi kokkupanemine, pallide ükshaaval viimine teise korvi, sõna otsimine raamatust ja kahekesi “käru”-teateetapi sooritus. Saaremaa võistkond saavutas kolmanda koha.

Teisel päeval oli kavas kümnevõistlus, mille kõige kummalisemaks alaks osutus kukerpallimaraton, kus tuli 30 sekundi jooksul võimalikult palju kukerpalle teha. Ka sellel osavõistlusel sai Saaremaa esindus kolmanda koha.

Viimasel päeval toimus tuletõrje osavõistlus, kus pandi proovile noorte päästealased teadmised, kiirus ja osavus. Saaremaa saavutas jällegi kolmanda koha.

Üldkokkuvõttes võitis Saaremaa esindus vabariiklikul NK ja KT sportmängudel 1. koha ja koju toodi uhke karikas. Iga meeskonna liige sai koguni neli medalit ning hulganisti uusi ja toredaid sõpru.

Kindlasti jäi igale osalejale sellest nädalavahetusest tore mälestus.

Jane Süld, Leisi keskkooli kodutütar

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 385 korda, sh täna 1)