Mänguväljak ootab lapsi (4)

Mänguväljak-1Tänasest on väikesed pargikülastajad oodatud mängima kohvik-poe ZurraMurra juures asuvale uuenduskuuri läbinud väljakule.

Mänguväljak valmis Kuressaare linnavalitsuse, Eesti suurettevõtjate assotsiatsiooni ja UNISEF-i koostöös. Eelmise aasta augustis korraldati heategevuslik projekt IV Smile Charity Golfi Turniir, milles osalenud ettevõtjad annetasid mänguväljaku rajamiseks 16 250 eurot.

“Mänguväljaku projektiga sai taas kord kinnitust tõsiasi, et koostöös peitub jõud,” ütles linnapea Madis Kallas. “Kuressaare tänab kõiki, kes ettevõtmisse oma panuse andsid – lastel on nüüd pargis oma mängulinnak, kus tegutseda ja aega veeta.”

ZurraMurra mänguplats sai olulist täiendust. Lapsi ootavad kolmekohaline kiik (koos väikelaste-, linnupesa- ja tavalise istmega), mängulinnak, rong, vedrukiiged, liivakast, väljaku pinda katab tartaanist turvaalus.

Kuressaare lossipargi mänguväljaku projekteeris ja rajas hankevõitja Tiptiptap OÜ, töödel oli abiks Klotoid OÜ. Väljaku kogumaksumuseks kujunes ligi 28 000 eurot, millest ettevõtjate osaks jäi annetatud summa, ülejäänud osa andis Kuressaare linn.

Mänguplatsi pidulik avamisüritus toimub tuleval reedel, 25. septembril kell 12.

 

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 1 026 korda, sh täna 1)