Linnavalitsus üritab jätkuvalt välja selgitada haisu põhjust (4)

HAISEB: Eile lõuna ajal päris kergliiklusteele hais ei kandunud, kuid truubi vahetus läheduses oli ebameeldivat lehka siiski endiselt tunda. Samuti on vesi kraavis endiselt sinakashalli värvi. TAMBET ALLIK

HAISEB: Eile lõuna ajal päris kergliiklusteele hais ei kandunud, kuid truubi vahetus läheduses oli ebameeldivat lehka siiski endiselt tunda. Samuti on vesi kraavis endiselt sinakashalli värvi.
TAMBET ALLIK

Juunikuus kirjutas Saarte Hääl, et märtsi algul pöördusid lehetoimetuse poole mitmed tervisesportlased, kes kurtsid, et Auriga keskuse parkla vastas kergliiklusteel liikudes võib tunda ebameeldivat haisu. Toona fikseeris Kuressaare linnavalitsuse keskkonnaspetsialist olukorra ja edastas info edasiseks menetlemiseks keskkonnainspektsiooni Saaremaa büroole. Siiani pole aga päris selge, mis haisuprobleemi taga on.

“Hetkel ei saa veel kahjuks midagi konkreetset öelda, probleemiga tegeletakse jätkuvalt,” kinnitas linnavalitsuse keskkonnaspetsialist Katrin Koppel. Linnavalitsus esitas ka AS-i Olerex regioonijuhile päringu, milles palub esitada info selle kohta, kuidas toimub Olerexi autopesulas tekkivate heitvete käitlemine. Samuti huvitab linnavalitsust, kuidas toimub vee puhastamine kinnistul ja kuhu vesi edasi juhitakse. “Soovime veenduda, et Kuressaare teenindusjaama autopesula heitvesi käideldakse vastavalt kehtivatele nõuetele,” selgitas Koppel, miks päring saadeti.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 487 korda, sh täna 1)