Saare Golf pakub saarlastele sooduslende (4)

Augusti lõpul startinud otselennud golfituristidele, aga ka niisama huvilistele, Kuressaare ja Stockholmi vahet vältavad veel 20. septembrini. Et huvi oli lendude vastu oodatust kasinam, otsustati sügisesele viimasele edasi-tagasi lennule 17.–20. septembril pakkuda saarlastele kõvasti soodsamat hinda. Kui tavahind on edasi-tagasi lennul tavareisijale 245 eurot, siis soodushind saarlastele on vaid 150 eurot.

Saare Golfi tegevjuht Marko Kaldoja põhjendas saarlastele soodsama hinna pakkumist saarlaste endi huviga. “Saarlastelt on tulnud tagasiside, et hind võiks olla nende jaoks soodsam,” ütles Kald-oja. “Kuna tegu on sügise viimaste lendudega ja seni on huvi saarlaste poolt olnud peaaegu olematu – täname neid, kes on broneeringu teinud –, otsustasime hinda langetada.”

Nii et kel vähegi on olnud mõttes minna üksi või kahekesi või perega Stockholmi, külastada äripartnereid, siis nüüd on Kaldoja kinnitusel võimalus see plaan pika nädalavahetuse näol realiseerida. Ta tõi võrdluseks hindade osas, et sama perioodi regulaarlennu hind Stockholmi Estonian Airiga Tallinnast on pea 400 eurot.

Riiast välja lennates on piletihinna suurusjärk sama Kuressaare–Stockholmi viimase hetke pakkumisega, kuid arvestada tuleks Riiga sõitmise ja majutamise kuludega.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 669 korda, sh täna 1)