Õed Mägid Eesti vollepronksid

Tõrvas toimunud naiste rannavõrkpalli Eesti meistrivõistlustel võitsid Kadi ja Kaia Mägi pronksmedali. U20 poiste mängudelt tulid saarlastele aga kuld- ja pronksmedal.

“Oleme tulemusega väga-väga rahul!” tunnistas Kadi Mägi. “Turniirile minnes ei osanud me küll loota, et medalid kaela saame. Ei ole rannavolle Eesti meistrivõistlustel kunagi nii kõrget kohta saanud, nii et see on meie jaoks tõesti suur saavutus ja oleme ikka väga rahul.”

Kolmanda koha matšis võideti Anu Tsirelit ja Kristi Vinki 2 : 1 (21 : 19; 20 : 22; 15 : 13). Kadi Mägi hinnangul on väljamängitud kolmas koht sellel turniiril maksimum, sest finaalis mänginud paarid näitasid ikka väga head mängu ja nende võitmiseks oleks ise pidanud veatu ja suurepärase mängu tegema.

“Kuigi tulemusega oleme väga rahul, siis mängudega me tegelikult ise päris 100 protsenti rahule ei jäänud ja usun, et meil jäi ikka sisse ka päris palju,” arvas Kadi Mägi. “Oleme pärast Saarte mänge vähe trenni teinud ja mänginud ning ilmselt seepärast ei tulnud kõik päris nii välja, nagu oleks tahtnud. Näiteks ei olnud me oma rünnaku realiseerimisega väga rahul, tegelikult oleksime pidanud nii mitmedki tasavägised geimid palju kindlamalt võitma. Õnneks läks lõpuks kõik ikkagi hästi.”

Pärnu rannas mängitud rannavõrkpalli Eesti meistrivõistlused kuni 20-aastastele noormeestele võitsid Karli Allik ja Ragnar Kalde, Alari Saar ja Ott Liivaru said pronksmedali.

“Väga tähtis võit,” tunnistas Karli Allik, lisades, et on nüüdsest olnud valitsev Eesti meister U20 rannavolles juba kolm aastat. “Finaali teise geimi kaotus jäi veidikene kripeldama, sest meil oli võimalus matšpall realiseerida.”

Ragnar Kaldega alustas Karli Allik treeninguid umbes kaks nädalat tagasi. “Esimene nädal oli raske, aga teisel nädalal treenisime juba valitsevate Eesti meistrite Karl Jaani ja Rain Rauaga, kus Ragnar palju uut õppis,” rääkis Allik. “Meie kokkumäng on üllatavalt juba päris hea. Vastased mängisime üle Ragnari blokiga ja samuti minu hea kaitsemänguga.”

Sama vanade neidude Eesti meistrivõistlustel said kolmanda koha U18 Eesti meistrid Gerli Gull ja Silvia Pertens.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 183 korda, sh täna 1)