Mosaiigist leiab Uschanka ainueksemplare

Alates tänasest on Kuressaare südalinnas asuvas kohvikus Mosaiik ülal väljapanek, kust leiab ainueksemplare Saaremaalt pärit moelooja Piret Pupparti brändi Uschanka kollektsioonidest.

Pupparti sõnul on Mosaiigis müügiks näidismudelid viimasest talvekollektsioonist ning sellele eelnenud suvekollektsioonist. “Neid on võimalik endale väga maitsvate soodushindadega hankida, kui on soovi. Kõik peale mütside on ainueksemplarid,” kinnitas Puppart. “See on hea võimalus endale midagi ainulaadset hankida.”

Piret Puppart tõdes, et plaan selline oligi – korraldada suur allahindluskampaania just Saaremaal. “Muidu kõik suured allahindlused jäävad pealinna ja teistesse suurematesse linnadesse tavaliselt ei jõua,” põhjendas ta.

Esemed Uschanka kollektsioonidest on Kuressaares müügil kuni 70-protsendilise soodusega 15. augustini. “5. augustil algab ja 15. augustil lõpeb – hea meelde jätta,” märkis ta. Paralleelselt on Mosaiigis väljas väike fotonäitus vaibamustritest.

Uut kollektsiooni Piret Puppart veel loomas ei ole. “Praegu on pisikene paus, annan enda jaoks veidi hingamisruumi,” selgitas ta.

“Aga uued reisid terendavad ees, kui need on ära olnud, eks siis näeb,” naeris ta. Ennekõike peab ta reisidelt uueks loominguks inspiratsiooni leidma.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 326 korda, sh täna 1)