Kärlal triibutas 1600 inimest (3)

NOORED TRIIBUTAJAD: Abilised Paul-Mark Pihl ja Anete Antsaar piletikassas.  Foto: Irina Mägi

NOORED TRIIBUTAJAD: Abilised Paul-Mark Pihl ja Anete Antsaar piletikassas.
Foto: Irina Mägi

Aasta-aastalt üha populaarsemaks muutuvast kontsertüritusest Kärla Triip võttis sel korral osa umbes 1600 inimest.

Kärla pargis toimuva Kärla Triibu peaesinejateks olid ansambel Traffic ja räppar Genka ehk Henry Kõrvits. Järjekorras oli tegemist juba kuuenda Kärla Triibuga. Eelnevatel aastatel on müüdud pileti hulk jäänud ikka alla tuhande.

Ürituse üks algatajatest ja korraldajatest Margit Kõrvits arvas, et populaarsuse taga on Kärla Triibu nimi, mida juba päris hästi teatakse, ja tuntud esinejate sümbioos. Kõrvits toonitas, et Kärla Triibu eesmärgiks ei ole kindlasti olla öine üritus, vaid pigem õhtune, kuhu saavad tulla igas vanuses inimesed. “Kärla Triibu võlu ongi see, et ootame kõiki, lastest vanuriteni, ja see ongi just väga äge,” lisas ta.

Kuigi söögi- ja joogipoolist sai ka kohapealt osta, märkis Kõrvits, et nad on alati julgustanud inimesi kohale tulema ka oma tekkide ja piknikukorvidega. “Ausalt öeldes tehakse seda üha rohkem ja ilm oli ju suurepärane,” märkis Kõrvits. Ilmaga on Kärla Triibul tõepoolest alati vedanud. Vaid ühel korral, üle-eelmisel aastal, lõppes kontsert äikese ja paduvihmaga, meenutas Kõrvits ja lisas: “Aga siis oli väga karastav, sest 25 kraadi oli ju sooja.”

Lisaks muusika kuulamisele ja söömisele-joomisele sai Kärla Triibul tegeleda ka käsitööga ning väiksemad külalised said proovida ratsutamist.

Margit Kõrvits märkis, et nemad koos abikaasa Harry Kõrvitsaga enam nii väga sisulise korraldamisega ei tegele ja aitavad pigem kaasa ideede ja loomingulise poolega. “Suure töö tegid ära valla inimesed ja abiks oli ka Villi Pihl,” kiitis Margit Kõrvits. Ta selgitas, et neil on väike meeskond, kes ideid genereerib ja palju tublisid inimesi eesotsas Virge Varilepaga, kes selle kõik ellu viivad.

Kõrvits sõnas, et Kärla Triip ei jää tulemata ka järgmisel aastal. “Peab vaatama, mis pundid populaarsed on,” naeris ta. Ürituse juures on tema sõnul oluline ka see, et läbi kaasaegse võtme aidatakse kaasa Kärla identiteedi säilimisele.

Kärla rahvamaja juhataja Virge Varilepp ütles Saarte Häälele, et üritus läks korda ja oli igati tore, kuid selliseks rahvamassiks päris valmis ei oldud.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 1 306 korda, sh täna 1)