Maidu Lempu müüs Auriga kaubanduskeskuse (2)

Auriga kaubanduskeskuse omanikfirma ML Halduse OÜ sõlmis keskuse kinnistu müügilepingu Zenith Capital Management’i juhitava ettevõttega.

Keskuse müüja, ML Halduse OÜ omanik Maidu Lempu, kelle omanduses ja juhtimisel on keskus praeguseks seitse aastat töötanud, soovib uuele omanikule edu ja koostöömeelt Saaremaale olulise ostlemiskeskuse ja vaba aja veetmise koha pidamisel.

Auriga uus omanik plaanib aga jätkata keskuse igapäevast juhtimist koostöös senise omaniku ja olemasoleva meeskonnaga, kaasates täiendavalt kaubanduskinnisvarale spetsialiseerunud eksperte, tagamaks keskuse jätkuv areng ja kvaliteet.

Zenith Capital Management on varade juhtimise ja finantsnõustamise ettevõte, mis tegeleb varakate eraisikute, nende perekondade ja eraomandis olevate äriühingute finantsasjade korraldamise, struktureerimise ja isiklike vajadustega.

Nende kliendid on nii kohalikud kui ka välismaalased ning ettevõtte tegevusvaldkondade hulka kuuluvad nt kinnisvara juhtimine, ettevõtete rahastamine ja ärinõustamine.

Auriga kaubanduskeskus valmis oktoobris 2008. Tegemist on suurima kaubanduskeskusega piirkonnas, mille suurimad rentnikud on K-Rauta, Rimi, Honda keskus (ML Autoservice), Rademar, Koduekstra jt.

Kaubanduskeskuse üldpind on kokku üle 16 000 ruutmeetri, millest rendipind moodustab umbes 13 500 ruutmeetrit.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 3 055 korda, sh täna 1)