Linnavalitsus soovitas Uimel vaiksemalt võtta (8)

Linnavalitsus alustas öise mürareostuse osas laekunud kaebuste tõttu OÜ Kite suhtes haldusmenetluse, mille eesmärk on kaaluda baari Uim juures asuva väliterrassi üürilepingu ennetähtaegset lõpetamist.

Eile toimus linnavalitsuses koosolek seoses baari Uim ümber üles kerkinud temaatikaga. Kohtumisel viibisid Uime kõrval asuvas ärihoones korterit omav ettevõtja Märt Vooglaid ja OÜ Kite esindajad, samuti Kuressaare politseijaoskonna juht Rainer Antsaar ning politsei- ja piirivalveameti jurist Irina Punko.

Kohtumine toimus seoses korduvate kaebustega, mille kohaselt kesklinnas tegutsev kohvik-baar Uim mängib baariesisel tänaval öörahu ajal häirivalt valju muusikat.

“Arutelu käigus kuulati ära poolte selgitused ja tehti ettepanek olukorra rahumeelseks lahendamiseks,” ütles linnavalitsuse pressiesindaja Geili Heinmaa. “Linnavalitsuse poolt seati tingimuseks, et öisel ajal ei tohi muusika olla liialt vali ja regulaarselt peab toimuma ka terrassi ümbritseva ala koristus,” selgitas ta ja kinnitas, et linnavalitsus jälgib olukorda ja kontrollib nõuete täitmist.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 1 695 korda, sh täna 1)