Politseireid halvas bussiliikluse (6)

Politseireid halvas bussiliikluseKuressaare bussijaamas tekitas eile hommikul suurt segadust politseireid, mille käigus kontrolliti liinibusse. Pärast kella kümmet seisis bussijaamas kolm juhita bussi.

Pinkidel istunud reisijad olid lootust kaotamas, sest tunni aja eest Kuressaarest väljuma pidanud Aste–Haamse bussi polnud ikka veel tulnud.

Piletikassast vastati küsimusele, kuhu buss jäänud on, et neil info puudub, kuna nad ei saa bussifirmaga ühendust.

Samuti keeldusid toimuvat kommenteerimast mandrilt tulnud politseinikud.

Politsei pressiesindaja Kaja Grak ütles, et tegu oli üleriigilise ettevõtmisega, kus prefektuuride koostöös kontrolliti erinevatel aegadel ja erinevates kohtades kommertssõidukeid.

“Kuna eestvedajad ja kontrollijad ei ole meie (Lääne) prefektuurist ja tegevus toimub erinevates kohtades, siis tulemused saan ma reedel,” vastas Grak küsimusele reidi tulemuste kohta.

Saare maavalitsuse arengu- ja planeeringuosakonna peaspetsialist Merike Sõrm kinnitas samuti, et maanteeamet ei ole neile reidi kohta veel ametlikku raportit esitanud.

“Teame sellest ainult meie piletikontrollilt saadud info põhjal,” märkis ta. Reisijatele põhjustatud ebamugavuste kohta ütles Sõrm, et kuna reidist ette informeerida ei saa, peavad vedajad lihtsalt korrektsemad olema.

“Loodame, et ebameeldiv olukord oli erandlik ja edaspidi pööravad vedajad busside nõuetele vastavusele veelgi rohkem tähelepanu,” sõnas ta.

Ennelõunal toimus sarnane aktsioon ka Roonimäe tankla juures, kus sihikule olid võetud rekad, mis pidid ka kaalu pealt läbi käima.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 3 605 korda, sh täna 1)