Ettevõtja otsib korraga autopesijat ja ehitajaid

KORRALIK AUTOPESU NÕUAB OSKUST: Firma omanik Andres Sagor näitab ise ette, kuidas autode survepesu käib. Foto: Raul Vinni

KORRALIK AUTOPESU NÕUAB OSKUST: Firma omanik Andres Sagor näitab ise ette, kuidas autode survepesu käib. Foto: Raul Vinni

Saare maakonnas avaldatud töökuulutusi sirvides jääb silma, et üks ettevõtja, kelle nimel kaks eri firmat – Salme Invest OÜ ja Sõrve Ehitus OÜ – otsib korraga autopesijat ja üldehitajaid.

Autopesijat vajatakse Kuressaares, ehitusobjektid on laiali aga üle Saaremaa.

Kuuendat aastat Kuressaare kesklinnas Ajamaja all autode käsipesulat pidav Andres Sagor leidis, et pesula asukoht on igati hea ja teenus nõutud. Kuna mehel on ka teisi ettevõtmisi käsil, siis ise ta kõike teha ei jõua ja nõnda ta otsibki endale töölist.

Kuigi kandideerimisaega ta päris lukku ei pane, eeldab ta autopesijana tööleasumist paari nädala jooksul. Kandideerija peaks tema sõnul arvestama sellega, et pesula on avatud kella 9 –17ni ning tööks ongi autode käsipesu. Kuigi esialgu arvas Andres Sagor, et töölesoovija vanus pole oluline ja tööle sobivad kõik koolilõpetajast pensionärini, leidis ta järele mõeldes, et vanemale inimesele võib füüsiline töö liiga raskeks osutuda.

“Võin omadest kogemustest kinnitada, et töö on päris intensiivne ja liikuv,” täpsustas ta. Palga jätab ta esialgu saladuseks. “Palgas lepime individuaalselt kokku, kui keegi küsima tuleb,” lubas ta.

Edasi loe tänasest Saarte Häälest.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 1 274 korda, sh täna 1)