Saarlased tulid Eliitkomandolt koju teise kohaga

Teisipäeval Tallinnas Vabaduse väljakul toimunud Eesti päästjate kutsemeisterlikkuse võistlustel “Eliitkomando 2015” said saarlased väärika teise koha. Varem kolmel korral tiitli võitnud komandole anti eriauhinnana mälestuseks ka senine rändkarikas.

Treener Arne Kana ütles, et nad võitsid teise koha, mitte ei kaotanud esimest. “Oleme väga õnnelikud,” kinnitas ta. Eriti hästi õnnestus neil liiklusavarii lahendamine.

Seekord tiitli võitnud Vändra komando on samuti Lääne regioonist. Noored mehed, mis seal ikka. Vähemalt pealinna komandod panime selili,” muigas Kana.

Järgmisel aastal Kuressaare komando võistlustel ei osale. “Meil oli juba mitu aastat omavaheline kokkulepe, et kui me enam tiitlit kaitsma ei pea, anname võimaluse kas Kihelkonnale või Orissaarele,” selgitas Arne Kana. “Seitsme aasta jooksul jäi kolmas koht saamata. See teeb meele natuke kibedaks,” naljatas ta.

Suure üllatusena tuli neile rändkarika päriseks endale saamine. “Mine tea, kas järgmine 20 aastat keegi suudabki meie tulemust üle lüüa,” sõnas Arne Kana.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 44 korda, sh täna 1)