FOTOD JA VIDEO:Naiste kõrgushüppes võeti kaksikvõit

 

28: Teele kuld oli Treielite pere 28.  medal Saarte mängudelt. Foto Raul Vinni

28: Teele kuld oli Treielite pere 28. medal Saarte mängudelt. Foto Raul Vinni

Jerseyl toimuvatel Saarte mängudel vormistasid naiste kõrgushüppes saarlastele kaksikvõidu Teele Treiel ja Mari-Helen Saarna.

Kuldmedali võitis Teele Treiel 1.70-ga, hõbemedali sai Mari-Helen Saarna 1.65-ga ja pronksi Ashley Nalty Kaimani saarelt 1.60-ga. Teele Treieli hinnangul võttis ta sellest võistlusest maksimumi, sest 1.75 oleks olnud juba isiklik rekord.

„Me teadsime Mari-Heleniga juba enne võistlust, et oleme sarnaste isiklike rekorditega ja üks meist peab peale jääma ning seepärast elasime teineteisele aktiivselt kaasa,“ rääkis Teele Treiel, kelle sõnul on võita hea, kuigi samas on kurb, et sõbranna pidi teise kohaga leppima.

Võistluses pidi Teele Treiel elama üle ka äreva momendi, sest 1.65 alistus alles kolmandal katsel. „Ikka päris palju pidin end selle ületamiseks mobiliseerima,“ tunnistas ta. „See oli kobistamise katse, kus pidin end tõsiselt kokku võtma, et see napilt ületada. Aga palju fänne toetas mind ka.“

Teele kõrgushüppe kuld on perekond Treieli Saarte mängudelt võidetud 28 medal.  „Oleme omavahel kaalunud, et järgmistele mängudele võiks tulla terve perega ja võiks mitmel alal kedagi välja panna,“ märkis ta.

Fotod Raul Vinni

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 930 korda, sh täna 1)