Aeruramm kutsub tutvuma Laimjala laidudega

Juuni lõpus toimuvale Laimjala Aerurammule on registreerunud juba 26 kaheliikmelist võistkonda nii saarelt kui ka mandrilt.

“Ligi pooled võistkonnad tulevad teist korda, nemad võistlesid ka esimesel Laimjala Aerurammul,” ütles ürituse peakorraldaja, Meren Tamm Laimjala arenguseltsist. Tamm lisas, et kuna Laimjala Aeruramm on mereorienteerumise võistlusena Eestis ainulaadne, siis on juba see oluline põhjus, miks osaleda. “Pakume põnevat ja adrenaliinirikast võistluselamust,” kinnitas ta.

Lisaks on ürituse korraldajate eesmärk tagada ka kõrgel tasemel korralduspool. “Kõigile pealtvaatajatele ja muidu huvilistele pakub meie üritus mõnusaid elamusi võistlusele suure ekraani kaudu kaasaelamise ja erinevates töötubades osalemise näol.”

Meren Tamme sõnul on Laimjala Aerurammu laiem eesmärk tutvustada Laimjala ainulaadset laiduderikast rannajoont, propageerida tervislikku ja looduslähedast eluviisi, tõsta teadlikkust veeohutusest ning tuua inimesi merele lähemale.

Registreerida saab end kodulehel http://aeruramm.ee/ 24. juuni südaööni. Oodatud on kaheliikmelised võistkonnad kahes võistlusklassis: sõudepaadid (Kasse, Bella jm) ja süstad-kanuud. Tänavune võistlusmarsruut on veidi üle 10 kilomeetri ja sisaldab kaheksat kontrollpunkti. Laimjala Aeruramm toimub 27. juunil Sääremäel. Sel aastal on ürituse toimumiseks andnud oma panuse Kohaliku Omaalgatuse Programm.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 458 korda, sh täna 1)