Pitsabaar otsib lillevarast (8)

lillevarasJ.R Pizza & Burger otsib naist, kes eelmise nädala neljapäeva õhtul kella üheteistkümne ajal võttis pitsabaari terrassilt kaasa lilled.

Lilled oli sinna samal päeval toonud J.R Pizza & Burger omanik Jukka Ruohonen. “Ma olin need samal päeval sinna pannud ja juba öösel viidi lilled ära,” rääkis Ruohonen. Kolme potti, kuhu lilled istutatud olid, lillevaras kaasa ei võtnud.

Turvakaamera lindistuselt (fotol) võis näha, et varastatud lillede transportimiseks oli naisel koguni kott kaasa võetud.

Eile postitati pitsabaari Facebooki lehele ka kaks pilti lilled kaasa võtnud inimesest. Lisaks anti teada, et baar ootab pildil oleva isiku kohta vihjeid. Samuti märgiti, et kui inimene end ise ära tunneb, võiks ta endast märku anda, et asi ära klaarida.

Jukka Ruohonen selgitas, et tal lihtsalt ei olnud varem aega selle küsimusega tegeleda ja seetõttu saigi postitus tehtud nädal pärast intsidenti.

Ruohonen tõdes, et küsimus pole rahalises kahjus, vaid põhimõttes. Pitsabaari terrassil ilutsevad juba uued lilled. Ööseks neid siseruumidesse varju ei viida. «Loodame, et inimesed võtavad mõistuse pähe,” arvas Ruohonen, et selleks ei ole vajadust.

Politseid juhtunust ei teavitatud. “Ma mõtlen, et neil on targematki teha,” sõnas Ruohonen.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 2 436 korda, sh täna 1)