Piletilevi tahab siseneda transpordipiletite ärisse (1)

Eesti kultuuriürituste piletite edasimüüja Piletilevi soovib siseneda transpordipiletite müügi ärisse ja loodab selle raames teha koostööd Tallinna Sadamaga, kes plaanib 2016. aasta sügisest hakata haldama parvlaevapiletite veebipoodi.

Piletilevi ligi 20-aastast kogemust kultuuriürituste piletite müügisüsteemi arendamisel saaks edukalt rakendada ka transpordipiletite äris, märgib ettevõtte juht Jaanus Beilmann pressiteates.

“Oleme teinud Tallinna Sadamale ettepaneku, et Piletilevi soovib osaleda parvlaevapiletite müügilahenduse pakkumisel. Praeguse parvlaevapiletite müügisüsteemi kasutajasõbralikkust annab korralikult parandada,” lisas Beilmann.

“Oleme veendunud, et sadam säästaks sel moel mitmesaja tuhande eurose kulutuse, mis tuleks teha täiesti uue korralikult toimiva veebipoe lahenduse loomiseks või ka olemasoleva parendamiseks,” rääkis Beilmann.

See muudaks parvlaevapiletite ostmise kättesaadavamaks ka näiteks lähiriikide turistidele. Beilmanni sõnul tähendaks see integreeritud süsteemi, kust saab korraga soetada näiteks kontserdipileti ja transpordipileti kohalejõudmiseks.

“See muudab ligipääsu saartele mugavamaks ka välisturistidele, kes muidu end keeruka logistikaga vaevama ei hakkaks,” lisas Beilmann. Piletilevi juhi sõnul võiks tulevikus Piletilevi kaudu osta nii laeva-, rongi- kui ka bussipileteid.

Eelmisel nädalal kajastati ajakirjanduses Tallinna Sadama plaani praegune tuulelaevad.ee piletimüügisüsteem ära osta.

“Loodame, et Tallinna Sadam kaalub koostööd Piletileviga tõsiselt. Praegu kasutab Eestis, Lätis ja Leedus meie müügisüsteemi juba enam kui sada ettevõtet, soodsam ja mugavam on võtta juba hästitoimiv süsteem ja see oma vajadustele kohandada,” lausus Piletilevi juht.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 103 korda, sh täna 1)