Kuhu minna

Neljapäev, 4. juuni

ÜRITUS
Saarte geopargi lahtiste uste päevad Kaalis. Tasuta giidituur kraatri ääres iga päev kl 10–16.

TEATER
Saaremaa Teater esitab: H. Raudsepp-V. Uibo “Vedelvorst” Mihkli talumuuseumis Vikil kl 20. Lavastaja Väino Uibo. Piletid 10/8 eurot müügil tund enne etendust või Piletilevis ja Piletimaailmas. Transport Kuressaare–Viki–Kuressaare 2 eurot. Lisainfo +372 56 697 392.

SPORT
6. orienteerumisneljapäevak Kandlas. Start avatud kl 16–19. Stardipaika juhatav tähistus saab alguse Kuressaare–Mustjala maanteelt. Neljapäevaku korraldavad Annika Väli ja Anu Tanila.

Reede, 5. juuni

ÜRITUS
Saarte geopargi lahtiste uste päevad Kaalis. Tasuta giidituur kraatri ääres iga päev kl 10–16.

KONTSERT
Kammerkoori Helin kontsert “Kui mind kutsud Sa…” kl 19 Kuressaare kultuurikeskuses. Dirigent Mai Rand, koormeister Helle Rand, klaveril Katre Roolaht. Pääse 2 eurot.

SPORT
Saaremaa kergejõustiku MV kl 17 Kuressaare staadionil.

TANTS
Ansambel TV5 Kapteni kõrtsis.

Summer Jam Divas.

ÜLESKUTSE

Kavandi kandi külade kokkutulek kutsub

20. augustil 2004. aastal toimus Kavandi kandi külade suur kokkutulek. Siis otsustati, et piirkonna külade kokkutulekust saab traditsioon. Nii on ka läinud, järgmine kokkutulek toimus 22. augustil 2009.

Nüüd siis saame taas kokku 27. juunil Kavandi seltsimaja juures. Plaan on alustada keskpäeval. Saab kohtuda vanade tuttavatega, teha üheskoos külade pilti, on eeskava, väiksed sportlikud mängud, ühine supisöömine ja õhtul saab tantsu keerutada. Päeva sisse mahub veel väike teatrietendus ja sel päeval on võimalus osaleda ka Kavandi kalmistupühal.

Osavõtumaks on 10 eurot, kuni 15-a lastele tasuta. Osavõtumaksu võib kanda MTÜ Kavandi Kandi Selts arvelduskontole Swedbankis EE932200221022055304. Selgitusse märkida: Kokkutulek ja osalejate nimed, kelle eest tasutakse.

Võimalik on ka kohapeal maksta, kuid sel juhul tuleks end eelnevalt siiski registreerida. Registreerida saab, helistades Karmen Riik-Romanekovile tel 53 585 532, ja meiliaadressil karmenrk@hot.ee ning Krista Riigi tel 53 453 772.

Kokkutulekule on oodatud Väike-Pahila, Suur-Pahila,Võhma, Kavandi, Järveküla, Raugu, Randküla, Rannaküla, Hindu ja Riidama küla inimesed.

Tuleme kokku, meenutame, kohtume sõprade ja sugulastega, pajatame lugusid, mida teised veel ei tea ning pidutseme üheskoos.

Oleme siis aktiivsed ja registreerime end, siis on toimkonnal hea ettevalmistusi teha.

Ilusat suve algust kõigile ja kohtumiseni!

Krista Riik
korralduskomisjoni liige

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 169 korda, sh täna 1)