UUS! Harju rallil ränga õnnetuse läbi teinud saarlaste seisund pole eluohtlik

Kolm inimest, kes aga laupäeval pealtvaatajate hulgast Harju rallil toimunud õnnetusel hukkusid, olid Rakverest pärit rallisõitja Janek, mehaanik Lauri ja tema tüdruksõber.

Järva Teataja andmeil oli Janek ralli katkestanud ja otsustanud koos oma mehaaniku Lauri ja tolle tüdruksõbraga minna rallit edasi vaatama. Pääses nendega koos olnud kaardilugeja.

Politsei Põhja prefektuuri pressiesindaja teatel hukkunud pealtvaatajad turvaeeskirju ei rikkunud ning jälgisid võistlust korrektselt selleks ettenähtud kohas. Õnnetus juhtus vahetult enne trampliini, kuhu pealtvaatajad olid kogunenud. Eeskirju järgides olid sinna paigaldatud turvalindid ning pealtvaatajad vaatasid võistlust nende taga ehk ralli korraldaja lubatud kohas.

Õnnetus juhtus laupäeval kella 16.45 paiku Harjumaal Kose vallas Kõrvenurga külas, kui ralliauto Renault Clio kaotas kiirenduskatsel juhitavuse ning sõitis paremale teelt välja publiku sekka.

Kiirabi viis sõiduki ekipaaži kuulunud saarlased Sander Sepa ja Ants Uustalu kontrolliks Ida-Tallinna Keskhaiglasse. Politsei andmeil ei ole nende seisund eluohtlik.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 1 905 korda, sh täna 1)