UUS! Saarlased sõitsid Harju rallil rajalt välja, hukkus kolm pealtvaatajat (6)

Neste Oil Harju Rally ralli üheksandal kiiruskatsel sõitis laupäeval teelt välja ekipaaž nr 29, kus sees saarlased Sander Sepp ja Ants Uustalu. Väljasõidu tagajärjel hukkus kolm rajaääres olnud pealtvaatajat.

Ralli korraldajad avaldavad hukkunute lähedastele ja perekondadele sügavat kaastunnet. Meeskonnaliikmed on viidud haiglasse kontrolli.

Politsei sai teate traagilisest õnnetusest kella 17 ajal. Õnnetus juhtus Kose vallas Kõrnevurga külas, kus võistluse käigus sõitis ralliauto otsa kolmele pealtvaatajale, ühele naisele ja kahele mehele, kes hukkusid sündmuskohal. Kiirabi toimetas tervisekontrolliks haiglasse nii ralliautot juhtinud mehe kui ka kaassõitja.

Esialgsetel andmetel kaotas ralliauto juht oma sõiduki üle kontrolli ning paiskus kurvis teelt välja, otsa ohutuslindi taga seisnud pealtvaatajatele. Mis täpsemalt õnnetuse põhjustas ning kas kõik turvanõuded ohutu rallivõistluse tagamiseks olid täidetud, selle selgitab välja uurimine. Ka politsei avaldab kaastunnet hukkunute peredele ja lähedastele.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 4 895 korda, sh täna 1)