Volinikud kaaluvad tagasiastumist (17)

Pärtel-TuuliLisaks Andrus Kandimale ja Aire Kursile kaaluvad Leisi vallavolikogust tagasiastumist teisedki saadikud.

“Otsuseni ma jõudnud ei ole, aga olen tagasiastumisele tõsiselt mõelnud, sest praegune olukord meenutab mõttetut võitlust tuuleveskitega,” tunnistas Tuuli Pärtel (fotol).

Pärtel vihjas, et lisaks temale on teisigi saadikuid, kes tagasiastumist kaaluvad.

“Igasuguseid variante tuleb kaaluda,” ütles volikogu eelarve- ja majanduskomisjoni esimees Margus Pajuste, kes enda puhul tagasiastumismõtet ei kinnitanud, ent ei lükanud ka ümber. “Volikogu liikmed vahetavad e-meile, helistavad üksteisele ja viimasel ajal on seda sagedamini ette tulnud, aga praegu pole ma selle (tagasiastumise – toim) suhtes midagi ette võtnud.”

Tuuli Pärteli sõnul on volinike seas neid, kes tagasiastumist kaaluvad, ilmselt veel. Nimesid nimetada ta siiski ei soovinud.

Kuigi on juttu olnud vallavanema võimalikust umbusaldamisest, pole volikogu külaelu komisjoni esimehe Inga Põlluääre teada seni sellist ettepanekut tehtud.

“Mõte oli valimisliidu (Koduvald Leisi) inimesed, kes me koos kandideerisime, kokku kutsuda ja tekkinud olukorda arutada,” ütles Põlluäär, lisades, et konkreetsemaid plaane kokkusaamise osas siiski pole.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 1 770 korda, sh täna 1)