Kihelkonna hooldekodus käib remont (35)

Kihelkonna hooldekodu saab remondi käigus söögi- ja koosolemise saali, mille pindala on 42 ruutmeetrit.

“Kihelkonna hooldekodu on nüüdisaegsest söögisaalist suurt puudust tundnud, sellele on meie tähelepanu juhitud korduvalt,” ütles Kihelkonna vallavanem Raimu Aardam.

Vallavanema sõnul algas remont märtsi lõpus lammutustööga. Lammutati ahi, lagi, põrand, ajutised vaheseinad ja võeti osaliselt lahti ka välissein. Aardam märkis, et renoveerimise käigus tuleb tavaliselt alati ette ootamatusi.

“Põrandate lammutamisel selgus, et põrandalaagide vundamendipoolsed otsad olid mädanenud, laagid läksid täielikult väljavahetamisele ning vahetasime välja ka põrandaalused vee- ja kanalisatsioonitorud,” rääkis vallavanem.

Lammutustööd tegi OÜ Oterno ja ehitustööd toimuvad Saar-Fin OÜ hoolsa pilgu all. Vallavanema sõnul on hooldekodu töötajad ja elanikud toimuvaga rahul. “On ju tore, kui mõne aja pärast saab kaunis söögisaalis end mugavalt tunda,” nentis Aardam.

Remont lõpeb mais. Ehkki praegu remonditakse vaid väike osa hooldekodust, otsib vald jätkuvalt raha kogu hooldekodu renoveerimiseks ja laiendamiseks.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 1 292 korda, sh täna 1)